Bermuda Raffy
Vanaf
€ 3,91
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 4,49 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 4,49 |
| Totaalprijs Bruto: | € 5,43 |
Kleur
Afmeting
Selecteer je maat en hoeveelheid:
MROS
Productnummer:
A467-21831333105
Productinformatie "Bermuda Raffy"
Unisex korte broek van katoen in een gladde stof. Met twee zijzakken en een elastische tailleband met verstelbare koord in dezelfde kleur.
| Afmeting: | XL |
|---|---|
| Kleur: | MROS |
| Aantal stuks per pallet: | 1200 |
| Afmetingen omdoos: | 60 x 29 x 40 cm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 50 |
| Gewicht: | 200g |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 9 |
| OuterCartonDimension: | 60 x 29 x 40 cm |
Aanmelden