Multifunctioneel Lamp Evanex
Vanaf
€ 13,86
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 15,54 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 15,54 |
| Totaalprijs Bruto: | € 18,80 |
Productnummer:
A467-21068001000
Voorraad:
Productinformatie "Multifunctioneel Lamp Evanex"
"Alles-in-één multifunctionele vouwlamp, gemaakt van resistent wit ABS met kunstlederen afwerking. Uitgerust met 60 LED's en 3 verlichtingsstanden (warm, koud en medium), met instelbare lichtintensiteit via de touchknop aan de voet. Uitschuifbaar en gemakkelijk te positioneren, met geïntegreerd LCD-display met achtergrondverlichting, waarop tijd, datum, dag en temperatuur worden weergegeven, met instelknoppen aan de achterkant en inclusief knoopbatterij voor gegevensopslag.Inclusief een draadloze oplader van 10 W, geïntegreerd in de basis, met Type-C-ingang en compatibel met mobiele apparaten met draadloos opladen. Met Type C oplaadkabel en handleiding in het Engels en Spaans. Gepresenteerd in een aantrekkelijke kraft-designdoos."
| Kleur: | BLA |
|---|---|
| Aantal stuks per pallet: | 640 |
| Afmetingen omdoos: | 57 x 34 x 39 cm |
| Breedte: | 150mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 20 |
| Gewicht: | 475g |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 15 |
| Hoogte: | 360mm |
| Lengte: | 340mm |
| OuterCartonDimension: | 57 x 34 x 39 cm |
Aanmelden