Rackpack Bird Mansion
Vanaf
€ 15,95
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 15,95 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 15,95 |
| Totaalprijs Bruto: | € 19,30 |
Productnummer:
A24-262452-945999999
Voorraad:
Productinformatie "Rackpack Bird Mansion"
Nestkastje van het merk Rackpack. Geef vogels een veilig thuis met dit vogelhuisje van FSC 100% gecertificeerd dennenhout. Het afneembare, groengelakte dak is voorzien van een vogelbadje, ideaal voor verkoeling en drinken. Dit toevluchtsoord biedt vogels een stijlvolle en leuke plek om te rusten en te spelen in je tuin. Een goede keuze voor elke natuurliefhebber.
| Kleur: | houtbruin (± PMS 7739c) |
|---|---|
| Aantal stuks per pallet: | 144 |
| Afmetingen omdoos: | 460 x 620 x 30 cm |
| Breedte: | 140mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 12 |
| Certificaten: | FSC |
| Douanetariefnummer: | 4421999999 |
| Gewicht: | 470g |
| Gewicht buitenverpakking Netto KG: | 8500 |
| Hoogte: | 268mm |
| Land van herkomst: | China |
| Lengte: | 140mm |
| Materiaal: | FSC® hout |
| Merk: | RackPack |
| OuterCartonDimension: | 460 x 620 x 30 cm |
Aanmelden