Rackpack Bottle Buddy
Vanaf
€ 7,95
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 7,95 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 7,95 |
| Totaalprijs Bruto: | € 9,62 |
Productnummer:
A24-262459-945999999
Voorraad:
Productinformatie "Rackpack Bottle Buddy"
Flesopener van het merk Rackpack. Gemaakt van FSC 100% gecertificeerd dennenhout. Het slanke ontwerp ligt prettig in de hand. De natuurlijke oplossing voor het gemakkelijk verwijderen en opvangen van kroondoppen.
| Kleur: | houtbruin |
|---|---|
| Aantal stuks per pallet: | 756 |
| Afmetingen omdoos: | 490 x 420 x 24 cm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 42 |
| Certificaten: | FSC |
| Diameter: | 65mm |
| Douanetariefnummer: | 4419190000 |
| Gewicht: | 100g |
| Gewicht buitenverpakking Netto KG: | 7200 |
| Hoogte: | 210mm |
| Land van herkomst: | China |
| Materiaal: | FSC® hout |
| Merk: | RackPack |
| Nieuw product: | Ja |
| OuterCartonDimension: | 490 x 420 x 24 cm |
Aanmelden