Rackpack Casa de Tapas Large
Vanaf
€ 26,95
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 26,95 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 26,95 |
| Totaalprijs Bruto: | € 32,61 |
Productnummer:
A24-269014-945999999
Voorraad:
Productinformatie "Rackpack Casa de Tapas Large"
Rackpack Casa de Tapas Large: een dubbele wijnkist en een groot model tapasplank in één. Een houten geschenkverpakking voor twee flessen wijn of heerlijke tapas. De voorkant van het bamboe bord heeft vakjes voor tapas, de achterkant kan gebruikt worden als snijplank. Muchas gracias! Rackpack: een wijngeschenkkist van FSC 100% gecertificeerd hout met een nieuw tweede leven! • geschikt voor twee flessen wijn • 8-10 mm dennenhout • bamboe hout: een alternatief voor boomhout - bamboe kan binnen 5 jaar worden geoogst (bomen hebben 30 - 120 jaar nodig) en uit de overgebleven wortel groeien 4 tot 7 nieuwe planten • wijn niet inbegrepen.
| Kleur: | houtbruin |
|---|---|
| Aantal stuks per pallet: | 60 |
| Afmetingen omdoos: | 670 x 460 x 47 cm |
| Breedte: | 210mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 10 |
| Certificaten: | FSC |
| Douanetariefnummer: | 4419900000 |
| Gewicht: | 1300g |
| Gewicht buitenverpakking Netto KG: | 25000 |
| Hoogte: | 120mm |
| Land van herkomst: | China |
| Lengte: | 435mm |
| Materiaal: | FSC® hout |
| Merk: | RackPack |
| OuterCartonDimension: | 670 x 460 x 47 cm |
Aanmelden