Rackpack Cooler Box
Vanaf
€ 21,95
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 21,95 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 21,95 |
| Totaalprijs Bruto: | € 26,56 |
Productnummer:
A24-262456-945999999
Voorraad:
Productinformatie "Rackpack Cooler Box"
Stevige wijnkoeler van het merk Rackpack. Deze mooi afgewerkte wijnkoeler is gemaakt van FSC 100% gecertificeerd bamboe. De binnenzijde is bekleed met een 4 mm dikke isolerende kurklaag. Deze natuurlijke materialen houden een fles wijn prima op temperatuur. Met katoenen draaglus. Leuk om mee te nemen naar een picknick of een wijnavondje in de buitenlucht. Wijn niet inbegrepen. Bamboe is een natuurlijk materiaal. Hierdoor kan de kleur per product variëren.
| Kleur: | houtbruin |
|---|---|
| Aantal stuks per pallet: | 150 |
| Afmetingen omdoos: | 710 x 323 x 31 cm |
| Breedte: | 125mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 10 |
| Certificaten: | FSC |
| Douanetariefnummer: | 4419190000 |
| Gewicht: | 1150g |
| Gewicht buitenverpakking Netto KG: | 13600 |
| Hoogte: | 275mm |
| Land van herkomst: | China |
| Lengte: | 125mm |
| Materiaal: | Kurk, FSC® bamboe |
| Merk: | RackPack |
| OuterCartonDimension: | 710 x 323 x 31 cm |
Aanmelden