Rackpack Dinner for Two vogelvoederhuisje
Vanaf
€ 18,95
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 18,95 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 18,95 |
| Totaalprijs Bruto: | € 22,93 |
Productnummer:
A24-263191-945999999
Voorraad:
Productinformatie "Rackpack Dinner for Two vogelvoederhuisje"
Charmant vogelvoederhuisje van het merk Rackpack, gemaakt van FSC 100% gecertificeerd dennenhout en ingericht met een tafel en twee stoeltjes. Dit huisje biedt vogels een sfeervolle plek om te rusten en te eten en maakt elke tuin of elk balkon tot hun favoriete restaurant.
| Kleur: | houtbruin (± PMS 7739c) |
|---|---|
| Aantal stuks per pallet: | 144 |
| Afmetingen omdoos: | 655 x 365 x 27 cm |
| Breedte: | 55mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 8 |
| Certificaten: | FSC |
| Douanetariefnummer: | 4421999999 |
| Gewicht: | 400g |
| Gewicht buitenverpakking Netto KG: | 5400 |
| Hoogte: | 223mm |
| Land van herkomst: | China |
| Lengte: | 70mm |
| Materiaal: | Grenenhout, FSC® hout |
| Merk: | RackPack |
| OuterCartonDimension: | 655 x 365 x 27 cm |
Aanmelden