Rackpack Etagere
Vanaf
€ 29,95
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 29,95 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 29,95 |
| Totaalprijs Bruto: | € 36,24 |
Productnummer:
A24-263192-945999999
Voorraad:
Productinformatie "Rackpack Etagere"
Tweedelige étagère van Rackpack. Met twee plateaus en een centrale pin van FSC 100% gecertificeerd bamboe. De handige draaglus is van canvas. Deze mooi afgewerkte étagère tilt elke snack naar een hoger niveau. Een blikvanger op tafel tijdens een brunch, high tea of borrelmomenten. Eenvoudig te monteren en demonteren, dus ook gemakkelijk plat op te bergen. Bamboe is een natuurlijk materiaal. Hierdoor kan de kleur per product variëren.
| Kleur: | houtbruin |
|---|---|
| Aantal stuks per pallet: | 160 |
| Afmetingen omdoos: | 560 x 345 x 36 cm |
| Breedte: | 20mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 10 |
| Certificaten: | FSC |
| Diameter: | 320mm |
| Douanetariefnummer: | 4419900000 |
| Gewicht: | 1230g |
| Gewicht buitenverpakking Netto KG: | 16500 |
| Hoogte: | 340mm |
| Land van herkomst: | China |
| Materiaal: | FSC® bamboe |
| Merk: | RackPack |
| OuterCartonDimension: | 560 x 345 x 36 cm |
Aanmelden