Rackpack Gamebox Chess
Vanaf
€ 25,95
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 25,95 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 25,95 |
| Totaalprijs Bruto: | € 31,40 |
Productnummer:
A24-269420-945999999
Voorraad:
Productinformatie "Rackpack Gamebox Chess"
Rackpack Gamebox Chess: een wijnkist en schaakspel in één. Een cadeauverpakking voor één fles wijn. Klap de box open voor een compleet bordspel. Wordt geleverd met houten schaakstukken in een stevige, canvas opbergzak. Een compleet geschenk voor een geslaagde spelletjesavond. Rackpack: een wijngeschenkkist van FSC 100% gecertificeerd hout met een nieuw tweede leven! • geschikt voor één fles wijn • dennenhout • wijn niet inbegrepen.
| Kleur: | houtbruin |
|---|---|
| Aantal stuks per pallet: | 140 |
| Afmetingen omdoos: | 640 x 275 x 41 cm |
| Breedte: | 115mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 10 |
| Certificaten: | FSC |
| Douanetariefnummer: | 4420909990 |
| Gewicht: | 924g |
| Gewicht buitenverpakking Netto KG: | 9240 |
| Hoogte: | 380mm |
| Land van herkomst: | China |
| Lengte: | 115mm |
| Materiaal: | FSC® hout |
| Merk: | RackPack |
| OuterCartonDimension: | 640 x 275 x 41 cm |
Aanmelden