Rackpack Tweet Suite
Vanaf
€ 19,95
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 19,95 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 19,95 |
| Totaalprijs Bruto: | € 24,14 |
Productnummer:
A24-269018-945999999
Voorraad:
Productinformatie "Rackpack Tweet Suite"
Rackpack Tweet Suite: een wijnkist en een vogelhuisje in één. Door dit wijnkistje op te hangen in je achtertuin, aan een boom of aan een paal creëer je een mooi vogelhuisje om allerlei vogelvrienden aan te trekken. De Tweet Suite brengt vreugde voor jou en de vogels! Rackpack: een wijngeschenkkist van FSC 100% gecertificeerd hout met een nieuw tweede leven! • geschikt voor één fles wijn • 8-10 mm dennenhout • wijn niet inbegrepen.
| Kleur: | houtbruin |
|---|---|
| Aantal stuks per pallet: | 110 |
| Afmetingen omdoos: | 780 x 340 x 44 cm |
| Breedte: | 150mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 10 |
| Certificaten: | FSC |
| Douanetariefnummer: | 4421999999 |
| Gewicht: | 895g |
| Gewicht buitenverpakking Netto KG: | 8950 |
| Hoogte: | 400mm |
| Land van herkomst: | China |
| Lengte: | 140mm |
| Materiaal: | FSC® hout |
| Merk: | RackPack |
| OuterCartonDimension: | 780 x 340 x 44 cm |
Aanmelden