Rackpack Wine Rack
Vanaf
€ 26,95
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 26,95 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 26,95 |
| Totaalprijs Bruto: | € 32,61 |
Productnummer:
A24-269423-945999999
Voorraad:
Productinformatie "Rackpack Wine Rack"
Rackpack Wine Rack: een wijngeschenkverpakking en een wijnrek in één. Een cadeauverpakking voor één fles wijn. Klap dit product open en het wordt een wijnrek dat plaats biedt aan 6 wijnflessen. Met een handige, katoenen draaglus. Rackpack: een wijngeschenkkist van FSC 100% gecertificeerd hout met een nieuw tweede leven! • geschikt voor één fles wijn • uitgeklapt geschikt voor 6 flessen wijn • dennenhout • wijn niet inbegrepen.
| Kleur: | houtbruin |
|---|---|
| Aantal stuks per pallet: | 90 |
| Afmetingen omdoos: | 750 x 345 x 44 cm |
| Breedte: | 120mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 10 |
| Certificaten: | FSC |
| Douanetariefnummer: | 4420909990 |
| Gewicht: | 703g |
| Gewicht buitenverpakking Netto KG: | 11110 |
| Hoogte: | 410mm |
| Land van herkomst: | China |
| Lengte: | 140mm |
| Materiaal: | FSC® hout |
| Merk: | RackPack |
| OuterCartonDimension: | 750 x 345 x 44 cm |
Aanmelden