Rackpack Wine Sign
Vanaf
€ 19,95
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 19,95 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 19,95 |
| Totaalprijs Bruto: | € 24,14 |
Productnummer:
A24-269011-945999999
Voorraad:
Productinformatie "Rackpack Wine Sign"
Rackpack Wine Sign: een wijnkist en een letterbak in één. Het model Wine Sign is geschikt voor één fles en kan worden omgevormd tot een letterbak met twee rijen voor je eigen tekst. Inclusief 85 letters, cijfers en symbolen. Rackpack: een wijngeschenkkist van hout met een nieuw tweede leven! • geschikt voor één fles wijn • 8-10 mm duurzaam dennenhout • wijn niet inbegrepen.
| Kleur: | houtbruin |
|---|---|
| Aantal stuks per pallet: | 135 |
| Afmetingen omdoos: | 400 x 390 x 45 cm |
| Breedte: | 118mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 15 |
| Douanetariefnummer: | 4419900000 |
| Gewicht: | 930g |
| Gewicht buitenverpakking Netto KG: | 15000 |
| Hoogte: | 125mm |
| Land van herkomst: | China |
| Lengte: | 352mm |
| Materiaal: | Hout |
| Merk: | RackPack |
| OuterCartonDimension: | 400 x 390 x 45 cm |
| Outlet: | Ja |
Aanmelden