Rackpack Wine Table
Vanaf
€ 18,95
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 18,95 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 18,95 |
| Totaalprijs Bruto: | € 22,93 |
Productnummer:
A24-262457-945999999
Voorraad:
Productinformatie "Rackpack Wine Table"
Inklapbare wijntafel van het merk Rackpack. Gemaakt van FSC 100% gecertificeerd dennenhout. Deze draagbare wijntafel is functioneel, stabiel en een gemak tijdens een picknick of op het strand. De tafel heeft 4 uitsparingen om wijnglazen in te hangen, een houder voor een wijnfles en 2 inkepingen voor tapasschaaltjes. Alles blijft op zijn plek zodat je onbezorgd kunt genieten. Ook te gebruiken als bedtafel of dienbladtafel.
| Kleur: | houtbruin |
|---|---|
| Aantal stuks per pallet: | 200 |
| Afmetingen omdoos: | 445 x 325 x 39 cm |
| Breedte: | 295mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 10 |
| Certificaten: | FSC |
| Douanetariefnummer: | 4419190000 |
| Gewicht: | 700g |
| Gewicht buitenverpakking Netto KG: | 9740 |
| Hoogte: | 35mm |
| Land van herkomst: | China |
| Lengte: | 350mm |
| Materiaal: | FSC® hout |
| Merk: | RackPack |
| OuterCartonDimension: | 445 x 325 x 39 cm |
Aanmelden