Rackpack Wine Truck
Vanaf
€ 15,95
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 15,95 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 15,95 |
| Totaalprijs Bruto: | € 19,30 |
Productnummer:
A24-269016-945999999
Voorraad:
Productinformatie "Rackpack Wine Truck"
Rackpack Wine Truck: een wijnkist en een speelgoedtruck in één. De Rackpack Winetruck is een mooi cadeau voor iedere levensgenieter. En als de fles uit de Winetruck wordt gehaald, heb je cool design speelgoed voor kinderen en volwassenen die jong van hart zijn. Rackpack: een wijngeschenkkist van FSC 100% gecertificeerd hout met een nieuw tweede leven! • geschikt voor één fles wijn • dennenhout • wijn niet inbegrepen.
| Kleur: | houtbruin |
|---|---|
| Aantal stuks per pallet: | 200 |
| Afmetingen omdoos: | 520 x 270 x 42 cm |
| Breedte: | 105mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 10 |
| Certificaten: | FSC |
| Douanetariefnummer: | 4421999999 |
| Gewicht: | 515g |
| Gewicht buitenverpakking Netto KG: | 5150 |
| Hoogte: | 120mm |
| Land van herkomst: | China |
| Lengte: | 380mm |
| Materiaal: | FSC® hout |
| Merk: | RackPack |
| OuterCartonDimension: | 520 x 270 x 42 cm |
Aanmelden