Rackpack Winetool
Vanaf
€ 4,25
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 4,25 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 4,25 |
| Totaalprijs Bruto: | € 5,14 |
Productnummer:
A24-262508-945999999
Voorraad:
Productinformatie "Rackpack Winetool"
Kelnermes met een stijlvolle handgreep van FSC gecertificeerd beukenhout. Voorzien van een kurkentrekker, een flesopener en een loodsnijder. De onderdelen zijn gemaakt van RVS en afgewerkt met een zwarte coating, wat het mes een moderne, elegante uitstraling geeft.
| Kleur: | houtbruin |
|---|---|
| Aantal stuks per pallet: | 5760 |
| Afmetingen omdoos: | 190 x 260 x 27 cm |
| Breedte: | 28mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 120 |
| Certificaten: | FSC |
| Douanetariefnummer: | 8205510000 |
| Gewicht: | 65g |
| Gewicht buitenverpakking Netto KG: | 10000 |
| Hoogte: | 15mm |
| Land van herkomst: | China |
| Lengte: | 108mm |
| Materiaal: | RVS, FSC® hout |
| Merk: | RackPack |
| OuterCartonDimension: | 190 x 260 x 27 cm |
Aanmelden