Wellmark 250 ml douchegel
Vanaf
€ 19,44
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 20,66 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 20,66 |
| Totaalprijs Bruto: | € 25,00 |
Productnummer:
A34-12632111
Voorraad:
Productinformatie "Wellmark 250 ml douchegel"
250 ml body wash met bamboegeur in een glazen flesje met messing pompje. Breng een kleine hoeveelheid aan op de huid en met een beetje water verandert de body wash in een heerlijk schuimend schuim.
| Kleur: | Amber gemêleerd |
|---|---|
| Afmetingen omdoos: | 28 x 36 x 30 cm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 9 |
| Diameter: | 62mm |
| Douanetariefnummer: | 3401300000000000000000 |
| Eco: | Ja |
| Gewicht: | 440g |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 6 |
| Gewicht buitenverpakking Netto KG: | 5.7 |
| Hoogte: | 168mm |
| Land van herkomst: | Nederland |
| Made in Europe: | Ja |
| Materiaal: | Gerecycled glas |
| Merk: | Wellmark |
| OuterCartonDimension: | 28 x 36 x 30 cm |
| Outlet: | Ja |
| Verpakkingsinformatie: | Individual gift box () |
Aanmelden