Wellmark Bubbles 500 ml handzeepdispenser
Vanaf
€ 18,66
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 19,83 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 19,83 |
| Totaalprijs Bruto: | € 23,99 |
Productnummer:
A34-12631011
Voorraad:
Productinformatie "Wellmark Bubbles 500 ml handzeepdispenser"
Stijlvolle glazen zeepdispenser (500 ml) voor de badkamer, keuken of toilet. Deze luxe zeeppomp is gevuld en wordt geleverd met vegan handzeep met een aangename geur van bamboe die je handen reinigt en verzorgt. De pomp van deze luxe zeepdispenser is gemaakt van roestvrijstaal met een stijlvolle messing afwerking. Als de dispenser leeg is, kan deze gemakkelijk worden bijgevuld. Gemaakt in Nederland.
| Kleur: | Amber gemêleerd |
|---|---|
| Afmetingen omdoos: | 17 x 25 x 24 cm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 6 |
| Diameter: | 80mm |
| Douanetariefnummer: | 3401300000000000000000 |
| Eco: | Ja |
| Gewicht: | 78g |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 5 |
| Gewicht buitenverpakking Netto KG: | 4.75 |
| Hoogte: | 220mm |
| Land van herkomst: | Nederland |
| Made in Europe: | Ja |
| Materiaal: | Glas |
| Merk: | Wellmark |
| OuterCartonDimension: | 17 x 25 x 24 cm |
Aanmelden