Wellmark Discovery set van 250 ml handzeepdispenser en 150 g geurkaars
Vanaf
€ 27,23
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 28,93 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 28,93 |
| Totaalprijs Bruto: | € 35,01 |
Productnummer:
A34-12640690
Voorraad:
Productinformatie "Wellmark Discovery set van 250 ml handzeepdispenser en 150 g geurkaars"
Deze elegante set bestaat uit een handzeepdispenser en een geurkaars, beide ontworpen om een vleugje comfort en zorg aan je dagelijkse routine te geven. De handzeep zit in een glazen flesje van 250 ml met dispenser en is biologisch afbreekbaar en vrij van parabenen, palmolie, PEG, SLS en SLES. De kaars van 150 g is gemaakt van schoon brandende koolzaadwas die volledig opbrandt, waardoor de pot herbruikbaar is. De kaars is verkrijgbaar in 3 verschillende geuren: "Echoes of Kindness" (mimosa, iris en bergamot), verpakt in een witte doos - "Quiet Rebellion" (tonkaboon en roos), verpakt in een rode doos - "Tender Affection" (zwarte amber, citroen en lelietje-van-dalen), verpakt in een groene doos. Gemaakt in Nederland.
| Kleur: | Zwart |
|---|---|
| Afmetingen omdoos: | 18 x 45 x 25 cm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 6 |
| Douanetariefnummer: | 3401300000000000000000 |
| Eco: | Ja |
| Gewicht: | 903g |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 6 |
| Gewicht buitenverpakking Netto KG: | 5.7 |
| Hoogte: | 190mm |
| Land van herkomst: | Nederland |
| Lengte: | 150mm |
| Made in Europe: | Ja |
| Materiaal: | Glas |
| Merk: | Wellmark |
| OuterCartonDimension: | 18 x 45 x 25 cm |
| Verpakkingsinformatie: | Individual gift box () |
Aanmelden