Wellmark Happy Home geschenkset
Vanaf
€ 22,56
| Stukprijs | € 23,97 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 23,97 |
| Totaalprijs Bruto: | € 29,00 |
Productnummer:
A34-12632211
Voorraad:
Productinformatie "Wellmark Happy Home geschenkset"
Geschenkset met 250 ml handzeep met bamboegeur en een beige theedoek van biologisch katoen. Deze set is perfect als cadeau voor elke gelegenheid.
| Kleur: | Amber gemêleerd |
|---|---|
| Afmetingen omdoos: | 16 x 23 x 8 cm |
| Breedte: | 160mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 6 |
| Douanetariefnummer: | 6302600090000000000000 |
| Eco: | Ja |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 1 |
| Gewicht buitenverpakking Netto KG: | 0.95 |
| Hoogte: | 235mm |
| Land van herkomst: | Nederland |
| Lengte: | 9030mm |
| Made in Europe: | Ja |
| Materiaal: | Gerecycled glas |
| Merk: | Wellmark |
| OuterCartonDimension: | 16 x 23 x 8 cm |
| Verpakkingsinformatie: | Individual gift box () |
Aanmelden