Wellmark Let 's Get Cozy geurkaars - cederhoutgeur
Vanaf
€ 22,56
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 23,97 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 23,97 |
| Totaalprijs Bruto: | € 29,00 |
Productnummer:
A34-11324011
Voorraad:
Productinformatie "Wellmark Let 's Get Cozy geurkaars - cederhoutgeur"
Deze prachtige geurkaars (350 gr) is gemaakt van 100% sojawas en is handgemaakt in Nederland. De stijlvolle glazen pot zorgt voor een warme sfeer in huis. Daarnaast verspreidt de kaars een uitnodigende cederhouten geur door de kamer.
| Kleur: | Amber gemêleerd |
|---|---|
| Afmetingen omdoos: | 22 x 33 x 12 cm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 6 |
| Diameter: | 100mm |
| Douanetariefnummer: | 3406000000000000000000 |
| Eco: | Ja |
| Gewicht: | 830g |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 5 |
| Gewicht buitenverpakking Netto KG: | 4.75 |
| Hoogte: | 110mm |
| Land van herkomst: | Nederland |
| Made in Europe: | Ja |
| Materiaal: | Glas |
| Merk: | Wellmark |
| OuterCartonDimension: | 22 x 33 x 12 cm |
| Verpakkingsinformatie: | Individual gift box () |
Aanmelden