Wellmark cederhout geurkaars medium
Vanaf
€ 22,56
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 23,97 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 23,97 |
| Totaalprijs Bruto: | € 29,00 |
Productnummer:
A34-12632011
Voorraad:
Productinformatie "Wellmark cederhout geurkaars medium"
Een middelgrote geurkaars van cederhout in een bruin glas met een messing deksel. De geurkaars brandt tot 35 uur en kan hergebruikt worden om wattenschijfjes in te bewaren of om een schattige minicactus te planten. Het product is handgemaakt in Nederland van 100% koolzaadwas. Geleverd in een katoenen zakje. Het label op de glazen pot kan variëren.
| Kleur: | Amber gemêleerd |
|---|---|
| Afmetingen omdoos: | 24 x 9 x 10 cm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 3 |
| Diameter: | 70mm |
| Douanetariefnummer: | 3406000000000000000000 |
| Eco: | Ja |
| Gewicht: | 423g |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 1 |
| Gewicht buitenverpakking Netto KG: | 0.95 |
| Hoogte: | 95mm |
| Land van herkomst: | Nederland |
| Made in Europe: | Ja |
| Materiaal: | Gerecycled glas |
| Merk: | Wellmark |
| OuterCartonDimension: | 24 x 9 x 10 cm |
| Verpakkingsinformatie: | Cotton Pouch () |
Aanmelden