Wellmark geurkaars
Vanaf
€ 19,37
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 20,58 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 20,58 |
| Totaalprijs Bruto: | € 24,90 |
Productnummer:
A34-12640890
Voorraad:
Productinformatie "Wellmark geurkaars"
Deze prachtige geurkaars is gemaakt van 100% sojawas en zorgt voor een warme, luxe sfeer in je huis. Kies uit drie unieke geuren: Echoes of Kindness, Quiet Rebellion en Tender Affection. De kaars weegt 210 gram en is met zorg gemaakt in Nederland.
| Kleur: | Zwart |
|---|---|
| Afmetingen omdoos: | 25 x 34 x 16 cm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 6 |
| Diameter: | 65mm |
| Douanetariefnummer: | 3406000000000000000000 |
| Gewicht: | 340g |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 4 |
| Gewicht buitenverpakking Netto KG: | 3.8 |
| Hoogte: | 81mm |
| Land van herkomst: | Nederland |
| Made in Europe: | Ja |
| Materiaal: | Metaal |
| Merk: | Wellmark |
| OuterCartonDimension: | 25 x 34 x 16 cm |
| Verpakkingsinformatie: | Individual gift box () |
Aanmelden