Wilson Championship tennisballen
Vanaf
€ 9,31
incl. opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 9,95 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 477,60 |
| Totaalprijs Bruto: | € 577,90 |
Productnummer:
A556-TS0301.500
Voorraad:
Productinformatie "Wilson Championship tennisballen"
3 gasgevulde tennisballen verpakt in een transparante koker met etiket rondom. ITF goedgekeurd
| Kleur: | geel |
|---|---|
| Diameter: | 75mm |
| Douanetariefnummer: | 95066100 |
| Gewicht: | 222g |
| Land van herkomst: | Thailand |
| Lengte: | 205mm |
| Materiaal: | Vilt/rubber |
| Merk: | Wilson |
| Productietijd: | 10 werkdagen na definitieve goedkeuring |
Aanmelden