Wilson X3 Speed padelballen
Vanaf
€ 12,81
incl. opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 13,50 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 648,00 |
| Totaalprijs Bruto: | € 784,08 |
Productnummer:
A556-PL0302.500
Voorraad:
Productinformatie "Wilson X3 Speed padelballen"
3 gasgevulde padelballen verpakt in een transparante koker met etiket rondom. ITF goedgekeurd
| Kleur: | geel |
|---|---|
| Diameter: | 75mm |
| Douanetariefnummer: | 95066100 |
| Gewicht: | 222g |
| Land van herkomst: | Thailand |
| Lengte: | 205mm |
| Materiaal: | Vilt/rubber |
| Merk: | Wilson |
| Productietijd: | 10 werkdagen na definitieve goedkeuring |
Aanmelden