Wooosh Fragrance Sticks Green Herbs
Vanaf
€ 8,95
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 8,95 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 8,95 |
| Totaalprijs Bruto: | € 10,83 |
Productnummer:
A24-261961-011999999
Voorraad:
Productinformatie "Wooosh Fragrance Sticks Green Herbs"
Dit decoratieve, glazen parfumflacon met houten accent, van het merk Wooosh, is gevuld met een heerlijk geurende Green Herbs parfumolie. Door de stokjes in het parfumflacon te plaatsen wordt het parfum geabsorbeerd en verdampt de olie geleidelijk. De lucht vult zich met een kruidig en natuurlijk aroma, dat een gevoel van harmonie, rust en ontspanning oproept en tegelijkertijd een verfrissende werking heeft. Een aangename geur tijdens het uitoefenen van yoga en meditatie, maar ook weldadig in een wellnessruimte, badkamer of woonkamer. De intensiteit van de geur kan worden geregeld door meer of minder stokjes in het flacon te plaatsen. Dit flacon is gevuld met 75 ml parfumolie en wordt geleverd inclusief 6 mini-stokjes en een gebruiksaanwijzing.
| Kleur: | bruin |
|---|---|
| Aantal stuks per pallet: | 1152 |
| Afmetingen omdoos: | 300 x 230 x 35 cm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 24 |
| Diameter: | 65mm |
| Douanetariefnummer: | 3307490090 |
| Gewicht: | 285g |
| Gewicht buitenverpakking Netto KG: | 7700 |
| Land van herkomst: | China |
| Lengte: | 75mm |
| Materiaal: | Glas |
| Merk: | Wooosh |
| OuterCartonDimension: | 300 x 230 x 35 cm |
Aanmelden