Wooosh Scented Candle Sweet Vanilla geurkaars
Vanaf
€ 6,95
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 6,95 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 6,95 |
| Totaalprijs Bruto: | € 8,41 |
Productnummer:
A24-262342-001999999
Voorraad:
Productinformatie "Wooosh Scented Candle Sweet Vanilla geurkaars"
Exclusieve Wooosh Sweet Vanilla geurkaars gegoten in een mooi gepolijst glas met een bamboe deksel. Deze kaars creëert een rustgevende sfeer in je huis. De geurkaars is gemaakt van eco-vriendelijke sojawas met een toevoeging van 5% aromatische geurolie. Zodra de lont aangestoken wordt en de was smelt, verspreidt zich een heerlijke, zoete vanillegeur in de ruimte. Deze warme, uitnodigende geur wordt door iedereen gewaardeerd en past in elk seizoen. Deze luxe geurkaars, met 14 branduren, past in elk interieur. Als je de kaars voor de eerste keer aansteekt, laat de bovenste waslaag dan helemaal smelten. Dit zorgt voor een gelijkmatige verbranding en een ultieme geurbeleving. Het perfecte cadeau voor elke gelegenheid.
| Kleur: | zwart |
|---|---|
| Aantal stuks per pallet: | 700 |
| Afmetingen omdoos: | 430 x 200 x 13 cm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 20 |
| Diameter: | 72mm |
| Douanetariefnummer: | 3406000000 |
| Gewicht: | 522g |
| Gewicht buitenverpakking Netto KG: | 12000 |
| Land van herkomst: | China |
| Lengte: | 100mm |
| Materiaal: | Was, Glas |
| Merk: | Wooosh |
| OuterCartonDimension: | 430 x 200 x 13 cm |
Aanmelden